توجه به جذب مدرسان در دانشگاه جامع علمی کاربردی/ توسعه کیفیت در دانشگاه

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد:

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی توجه جدی به جذب مدرسان را از برنامه های این دانشگاه عنوان کرد و گفت: توجه به جذب بهترین مدرسان از نظر عمومی و تخصصی ضامن افزایش کیفیت دانشگاه است.

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی دکتر محمدحسین امید در نشست با رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های استان آذربایجان شرقی گفت: فعالیت های مختلفی در این واحد استانی شکل گرفته است که  این موضوعات می تواند در سایر مناطق تعمیم و توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به توسعه برنامه های کیفی در دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برنامه های مختلفی برای توسعه کیفی در این دانشگاه تدوین شده است که پیش بینی می شود با اجرای این برنامه ها نگاه مثبت جامعه به جایگاه دانشگاه مجددا شکل گیرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: توجه به دوره های شغل محور، مهارتی و ارتقا کیفیت از مهمترین نیازهای دولت بشمار می روند که اجرای این دوره ها به دو دانشگاه جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه ای سپرده شده است.

دکتر امید با بیان اینکه تربیت دانشجو کارآفرین محور اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی است، تاکید کرد: اجرای این ماموریت موجب می شود تا جامعه گرایش بیشتری برای ورود به این دانشگاه را داشته باشند.

وی اظهار داشت: تحقق تربیت دانشجوی کارآفرین و شغل محور در دانشگاه جامع علمی کاربردی با همکاری مراکز و واحدهای استانی محقق خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی توجه جدی به جذب مدرسان را از برنامه های دیگر دانشگاه عنوان کرد و گفت: توجه به جذب بهترین مدرسان از نظر عمومی و تخصصی ضامن افزایش کیفی دانشگاه است.

دکتر امید عنوان کرد: برنامه ریزی برای ارزیابی مدرسان فعلی و صدور کارت مدرسی مدت دار از دیگر برنامه های این دانشگاه است.

در این جلسه دکتر قالیچی رئیس واحد استانی آذربایجان شرقی ضمن معرفی واحد استانی آذربایجان شرقی راهکارهای نیل به اهداف دانشگاه را برشمرد و اظهار کرد: در تمامی این راهکارها، لزوم ارتقای کیفیت در مراکز آموزش علمی کاربردی به نحوی گنجانده شده است تا این دانشگاه بعنوان دانشگاه مهارت محور در راستای اهداف اصلی خود قرار گیرد.هم چنین روسای مراکز نیز در این هم اندیشی به ارایه پیشنهاد و نظرات پرداختند.

 

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
7074
مطالب
570
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
428889

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top