تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت و فعالان ششمین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی

با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی؛

 

 

دانشجویان نمونه، برگزیدگان چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت و فعالان ششمین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، طی مراسمی از 14 دانشجوی نمونه، 44 برگزیده جشنواره درون دانشگاهی حرکت و 13 فعال جشنواره رویش با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونان و مدیران ستادی دانشگاه، رؤسای واحدهای استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شد.

دانشجویان نمونه در 4 گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد توسط کمیته های علمی تخصصی برگزیده شدند.

در گروه صنعت پروانه یاری دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مهندسی رشته فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک از مرکز جهاد دانشگاهی‌ کرمانشاه و محمد شیخی دانشجوی کاردانی شبکه های کامپیوتری از مرکز دهلران -ایلام به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شدند.

زهرا رفعتی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری زیستی مواد غذایی از مرکز جهاد کشاورزی و منابع طبیعی شیراز، سمانه کریمی دانشجوی کارشناسی ارشد فناوری ارشد تکنولوژی تولید فرآورده های لبنی از مرکز جهاد کشاورزی خراسان رضوی- مشهد، لاله طاهری دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری گیاهان دارویی و معطر از مرکز کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان- بوشهر و سیدعلی محمدی دانشجوی کارشناسی ارشد فناوری ارشد تکنولوژی تولید فرآورده های لبنی از مرکز جهاد کشاورزی خراسان رضوی- مشهد عنوان دانشجوی نمونه گروه کشاورزی را کسب کردند.

در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی مجید رضا خانی دانشجوی کاردانی حسابداری- حسابرسی از مرکز شهرداری کرج- البرز، محمدرضا نامجویان دانشجوی کاردانی حقوق ثبتی از مرکز کانون سردفتران و دفتریاران- تهران، زهرا بهروزی فر دانشجوی کارشناسی ناپیوسته روابط عمومی - امور رسانه از مرکز بیرجند 1- خراسان جنوبی و مریم السادات محتشمی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت گردشگری از مرکز فرهنگ و هنر واحد 33 تهران فرهنگ و هنر به عنوان دانشجوی نمونه معرفی شدند.

در گروه فرهنگ و هنر نیز سیدمحمود مهدوی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته روابط عمومی الکترونیک از مرکز خبر اردبیل، عباس سیف آبادی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته گرافیک - پوستر و نشانه از مرکز فرهنگ و هنر واحد 38 تهران، محمدعلی عزیزی دانشجوی مدیریت امور فرهنگی از مرکز فرهنگ و هنر واحد 7 تهران و محسن نظارت دانشجوی کارشناسی ناپیوسته امور فرهنگی - برنامه ریزی فرهنگی از مرکز جهاد دانشگاهی سمنان به عنوان دانشجویان نمونه دانشگاه جامع علمی کاربردی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

44برگزیده چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت نیز در 8 محور اختراع، ابتکار و نوآوری، کارآفرین، ترویجی، کارگاه آموزشی، پوستر، مسابقه، نشریه و انجمن برگزیده معرفی و تقدیر شدند.

در این مراسم همچنین از 13 فعال ششمین جشنواره ملی رویش با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

برگزیدگان چهارمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت

محور اختراع، ابتکار و نوآوری

1. اول محمدعلی غلامی دبیر انجمن علمی دانشجویی معماری شهرسازی کوبه مرکز آموزش شهرداری واحد قم 

2. دوم  هادی برهانی دبیر انجمن علمی دانشجویی حسابداری و حسابرسی مرکز آموزش مالیاتی واحد قم  

3. سوم  محمد جباری راد دبیر انجمن علمی دانشجویی دامپروری ارگانیک مرکز آموزش شهید زمانپور

4قابل تقدیر  احسان یار محمدی دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش جهاد دانشگاهی

محور کارآفرین

1. اول  نور بخش کمال دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش خانه کارگر واحد البرز

2. دوم   ابراهیم پاریاد دبیر انجمن علمی دانشجویی کشاورزی مرکز آموزش جهاد کشاورزی جیرفت و کهنوج

3. سوم   مهدی پارومندی  دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش شرکت قند کرج واحد البرز

4. قابل تقدیر  نور بخش کمال دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش خانه کارگر کرج واحد البرز

5. قابل تقدیر  مجید آذربایجانی دبیر انجمن علمی دانشجویی مواد و جوش مرکز آموزش  نیرو محرکه واحد قزوین

6. قابل تقدیر  مجتبی قاسم زاده دبیر انجمن علمی دانشجویی کشاورزی مرکز آموزش تحقیقات و منابع طبیعی واحد فارس

محور ترویجی

1. اول  مجتبی اسدی کرم دبیر انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات  مرکز آموزش شهربابک  واحد کرمان 

2. دوم   آزاده انصاری  مرنی دبیر انجمن علمی دانشجویی گرافیک مرکز آموزش فرهنگ و هنر واحد 11 تهران

3. سوم لاله طاهری دبیر انجمن علمی دانشجویی کشاورزی مرکز آموزش کشت و صنعت پاسارگارد تنگستان واحد بوشهر

4. قابل تقدیر ایمان فراهانی دبیر انجمن علمی دانشجویی حقوق مرکز آموزش قوه قضائیه واحد مرکزی

5. قابل تقدیر  محمدرضا فدایی زاده دبیر انجمن علمی دانشجویی گرافیک مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد البرز 

6. قابل تقدیر  فواد شمعونی سیایی دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش  لوله سازی واحد اهواز

محور کارگاه آموزشی

1. اول  ابراهیم شفیعی لطف آباد  دبیر انجمن علمی دانشجویی عمران و سازه های فضاکار مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد کرمان  

2. دوم  لیلا شمسه دبیر انجمن علمی دانشجویی مدیریت مرکز آموزش بروجرد 1 واحد لرستان 

3. سوم  سحر پور اسد دبیر انجمن علمی دانشجویی عالیفرد سن ایچ واحد البرز 

4. قابل تقدیر پویا مهربخش دبیر انجمن علمی دانشجویی فناوری های نوین مرکز آموزش فریمکو واحد البرز 

5. قابل تقدیر امیر آهمه دبیر انجمن علمی دانشجویی  مکانیک مرکز آموزش خانه کارگر واحد آذربایجان شرقی 

6. قابل تقدیر سعید بابایی دبیر انجمن علمی دانشجویی حسابداری مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد زنجان

محور پوستر

1. اول  ابراهیم شفیعی لطف آباد  دبیر انجمن علمی دانشجویی عمران و سازه های فضاکار مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد کرمان 

2. دوم  علی اکبر جعفرنژاد دبیر انجمن علمی دانشجویی مکانیک مرکز آموزش فضا واحد مازندران 

3. سوم  سارا مهرگان فر دبیر  انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش زر ماکارون واحد البرز  

4. قابل تقدیر  لیدا حکیمی دبیر  انجمن علمی دانشجویی گرافیک مرکز آموزش حوزه هنری واحد کرمان 

5. قابل تقدیر  ابوالفضل فاضلی دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش شرکت قند کرج واحد البرز  

محور مسابقه

1. اول  محمدمقدسی  دبیر انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات مرکز آموزش بروجرد 1  واحد لرستان 

2. دوم   موسی اکبری دبیر انجمن علمی دانشجویی کامپیوتر و رباتیک مرکز آموزش خانه کارگر واحد آذربایجان شرق 

3. سوم   رسول محمدزاده  دبیر انجمن علمی دانشجویی جوشکاری مرکز آموزش  ذوب آهن واحد اردبیل 

4. قابل تقدیر  رسول محمدزاده  دبیر انجمن علمی دانشجویی مرکز آموزش ذوب آهن واحد اردبیل  

5. قابل تقدیر  ماهرخ بیگلری دبیر انجمن علمی دانشجویی آشپزی ، هتلداری و گردشگری مرکز آموزش  فرهنگ و هنر واحد 33 واحد تهران

محور نشریه

1. اول سعید بگ نظری دبیر انجمن علمی دانشجویی روابط عمومی مرکز آموزش پارسیان واحد ایلام 

2. دوم  روح اله حاجی عرب دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی جوش مرکز آموزش کنگان واحد بوشهر 

3. سوم  قنبری دبیر انجمن علمی دانشجویی برق صنعتی مرکز آموزش آذین خودرو واحد البرز 

4. قابل تقدیر لاله طاهری دبیر انجمن علمی دانشجویی کشاورزی مرکز آموزش کشت و صنعت پاسارگارد تنگستان واحد استان بوشهر 

5. قابل تقدیر زینب محمدزاده  دبیر انجمن علمی دانشجویی کامپیوتر مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد لرستان

6. قابل تقدیر  ماهرخ بیگلری  دبیر انجمن علمی دانشجویی گردشگری مرکز آموزش فرهنگ و هنر واحد 33  تهران 

انجمن برگزیده

1. اول  امین صبور دبیر انجمن علمی دانشجویی عکاسی مرکز آموزش خبر واحد اردبیل 

2. دوم میلاد نظرزاده دبیر انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات مرکز آموزش علمی کاربردی پارسیان واحد ایلام 

3. سوم علیرضا صدری  دبیر انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی مرکز آموزش فرهنگ و هنر واحد 31  تهران  

4. قابل تقدیر علی اکبر جعفر نژاد دبیر انجمن علمی دانشجویی مکانیک مرکز آموزش فولادین ذوب  آمل واحد مازندران 

5. قابل تقدیر محمد مقدسی دبیر انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات مرکز آموزش بروجرد 1 واحد لرستان

6. قابل تقدیر ایمان فراهانی دبیر انجمن علمی دانشجویی حقوق مرکز آموزش قوه قضائیه  واحد مرکزی

 

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
1339
مطالب
479
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
286215

حاضریت در سایت

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار فرهنگی

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top