کارنامه درخشان مدیریت جدید مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد کرمانشاه

سلیمی از افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد دانشجویان این دانشگاه در مدت یکسال اخیر خبرداد

 

 

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد کرمانشاه از افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد دانشجویان این دانشگاه در مدت یکسال اخیر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از اریکه، حجت سلیمی در نشستی خبری که در محل سالن جلسات مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه برگزار شد با تشریح اقدامات یکسال گذشته این مرکز دانشگاهی اظهارکرد: با استقرار تیم مدیریتی جدید در این دانشگاه اتفاقات بسیار مثبتی رخ داده که مهمترین آن افزایش ۱۰۰ درصدی جذب دانشجو است.

وی با بیان اینکه تعداد دانشجویان این مرکز را از ۵۰۰ نفر به ۱۰۰۰ نفر رسانیده ایم، ادامه داد: افزایش ۱۰۰ درصدی جذب دانشجو در این سالهایی که اغلب دانشگاه های کشور در مقاطع کاردانی و کارشناسی هر سال و هر ترم با کاهش جذب دانشجو مواجه هستند، اتفاقی کم نظیر است.

سلیمی در ادامه با اشاره به افزایش تعداد مدرسین این مرکز از ۸۶ مدرس به ۱۲۱ مدرس، گفت: باورمان این است که دانشجو وقتی در طول یک ترم تحصیلی ۵ درس دارد، برای آنکه بتواند از اندیشه های مختلف اساتید بهره مند گردد، حتما باید ۵ مدرس نیز داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه با آغوش باز از تمام مدرسین حوزه فرهنگ و هنر استان به شرط داشتن شرایط لازم، استقبال می کنیم، اظهارکرد: با این کار به انحصارطلبی تدریس پایان داده ایم.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر کرمانشاه در ادامه ای نشست خبری به رشته های موجود این مرکز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۲۴ کدرشته در این مرکز در مقاطع کاردانی و کارشناسی داریم که برخی از رشته ها از قبل بوده اند، برخی دیگر همچون چاپ و نشر، معماری داخلی، تبلیغات و خبرنگاری که از بین رفته بودند، مجددا احیا کرده ایم و همچنین برخی رشته ها همچون خوشنویسی، گریم، موسیقی با گرایش سازهای جهانی و کلاسیک و طراحی لباس جدیدا راه اندازی کرده ایم.

سلیمی تاکید کرد: نگاه بسیار بازی به حوزه کسب و کار در ایجاد رشته های جدید این مرکز دانشگاهی داریم.

وی در ادامه به انعقاد تفاهم نامه های همکاری مشترک این دانشگاه با برخی سازمانها و نهادهای مختلف اشاره کرد و گفت: تفاهم نامه مشترکی با سازمان بسیج سازندگی سپاه منعقد کرده ایم که این سازمان بتواند به دارندگان طرح های کسب و کار و کارآفرینی تسهیلات بانکی ارزان قیمت ارائه دهد. همچنین با انجمن روانشناسان استان تفاهم نامه ای منعقد کرده ایم که این انجمن به دانشجویان این مرکز مشاوره ارائه دهند.

سلیمی خاطرنشان کرد: برای اولین بار در میان دانشگاه های کشور، اپلیکیشنی طراحی کرده ایم که دانشجویان بتوانند به صورت مستمر با اساتید و سیستم آموزشی و مدیریتی دانشگاه ارتباط مجازی داشته باشند.

وی تاکید کرد: در هیچ مرکز دانشگاهی در سراسر کشور همچنین اپلیکیشنی وجود ندارد.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر کرمانشاه به استفاده از نیروهای جوان و متفکر در مدیریت گروه های آموزشی اشاره کرد و گفت: یک گروه جدید به نام گروه عمومی و همچنین یک معاونت جدید به نام معاونت پژوهش، فناوری و کارآفرینی راه اندازی کرده ایم.

وی همچنین از افزایش فضای آموزشی این مرکز به مساحت ۱۶۰ متر، راه اندازی دو کارگاه موسیقی آگوستیک، یک استودیو صدای حرفه ای، راه اندازی نگارخانه دیجیتالی، تجهیز کارگاه های نقاشی و گرافیک، راه اندازی اولین ارکستر سمفونیک کودکان و نوجوانان، برگزاری نخستین پیش رویداد استارتاپ، راه اندازی پاتوق فیلم بلند و به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده در این مرکز دانشگاهی در طول یکسال گذشته خبر داد.

سلیمی ضمن تقدیر از مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی این مرکز دانشگاهی که موفق به کسب عنوان مدیر فرهنگی برتر مراکز علمی کاربردی کشور شده است، گفت: در طول یکسال گذشته ۲۵۴ برنامه و واقعه فرهنگی در این دانشگاه انجام گرفته است.

وی همچنین از بروز کردن پرداخت حق الزحمه اساتید و سهولت در پرداخت اقساطی شهریه دانشجویان خبرداد و گفت: این مرکز دانشگاهی به عنوان یکی از مراکز شایسته کشور در امر پذیرش دانشجویان خارجی انتخاب شده است و در برنامه داریم که بتوانیم در آینده همکاریهای بین المللی علمی فرهنگی مختلفی را نیز به انجام برسانیم.

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
7074
مطالب
570
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
428888

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top