اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز میزبان دومین نمایشگاه استانی مد و پوشاک

آغاز به کار دومین نمایشگاه مد و پوشاک استان البرز

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از مرکز علمی-کاربردی فرهنگ و هنر البرز، آیین افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور ابراهیم شریفی معاون هنری و سینمایی مدیر کل، دکتر چک نژادیان رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز و جمعی از معاونین و مشاورین مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان البرز برگزار گردید.

 

 

 

ابراهیم شریفی از سطح بالا و کیفیت مطلوب آثار ارائه شده ابراز رضایت کرد و ادامه این روند را باعث استقبال هرچه بهتر مخاطبین، تولید کنندگان و طراحان پوشاک از این نمایشگاه در سال های آینده دانست.

دکتر ناصر چک نژادیان نیز از همکاری مستمر و مسئولانه گروه طراحی لباس این مرکز از ابتدای برنامه ریزی نمایشگاه، دریافت و داوری آثار و برپایی نمایشگاه خبر داد و افزود: این مرکز دانشگاهی رسالت خود را در حوزه طراحی و تولید لباس های ایرانی اسلامی با حضور پر رنگ در اینگونه نمایشگاه ها و ارتقاء سطح کیفی محصولات در این حوزه به خوبی و با جدیت پیگیری می کند.

وی ابراز امید واری کرد که اینگونه فعالیت ها به محلی برای همکاری مستقیم تولید کنندگان و طراحان لباس تبدیل شده و در نهایت به اصلاح الگوی سبک پوشش و حمایت از تولید داخلی منجر شود.

شایان ذکر است که این نمایشگاه از تاریخ 4 الی 7 شهریور ماه همه روزه از ساعت 10 الی 17 در سالن استاد سیروس قائم مقامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان می باشد.

آیین اختتامیه این نمایشگاه، در روز چهارشنبه 8 شهریور ماه با حضور مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حمید قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و سایر مسؤولین استانی برگزار می­گردد. 

 

 

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
4358
مطالب
551
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
388036

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 29 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top