پنجشنبه 29 شهريور 1397 | Thursday 20 September 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - با حضور رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر برگزار شد

نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان مرکز علمی-کاربردی فرهنگ و هنر البرز

با حضور دکتر آشنا،رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر کشور افتتاح شد

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد البرز؛  نمایشگاه آثار و توانمندی های دانشجویان این مرکز روز یکشنبه 96/11/15 با حضور دکتر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر، دکتر سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز، سرهنگ خسروی معاون اجتماعی ناجا، جمعی از مسوولین استان، اساتید و دانشجویان افتتاح گردید.

گفتنی است در این نمایشگاه بخشی از توانمندیها و ظرفیتهای قابل ارائه ی دانشجویان در رشته های عکاسی، طراحی لباس، دوختهای سنتی، معماری داخلی، گرافیک و گروه سینما و انیمیشن به نمایش در آمد.

دکترقادر آشنا رییس موسسه آموزش عالی فرهنگ و هنر کشور پس از بازدید از نمایشگاه، سطح کیفی آثار ارائه شده را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت این مرکز با توجه به مهارت محور بودن آموزشهای علمی-کاربردی، دارای ظرفیت قابل توجهی جهت ایجاد زمینه های کار آفرینی و تولید شغل می باشد.

وی همچنین از حمایت های موسسه فرهنگ و هنر در خصوص فعالیت های کارآفرینی مراکز سخن گفت و با بیان اینکه امروز اولویت موسسه گسترش این فعالیت هاست، ابراز امیدواری کرد مرکز البرز به عنوان پیشگام این عرصه در کشور به فعالیتهای کار آفرینی و حمایت از تولیدات دانشجویی اهمیت بیشتری بدهد.

در ادامه دکتر سادات حسینی رییس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان البرز نیز از حرکت رو به جلوی این مرکز قدر دانی نمود و با تاکید بر حمایت جدی از دانشجویان صاحب تخصص، خواستار ایجاد شرکت های دانشجویی و تشکیل خوشه های فناوری در زمینه تولیدات دانشجو محور شد.

در پایان نیز دکتر چک نژادیان رییس مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر البرز ضمن تشکر از حضور مسوولین، اساتید و دانشجویان از حرکت این مرکز به سمت ایجاد بسترهای کارآفرینی برای دانشجویان در حین تحصیل و بعد از پایان تحصیلات خبر داد و اظهار داشت با توجه به آمایش های سرزمینی صورت گرفته در کشور، دو مقوله فرهنگ و هنر و گردشگری به عنوان مزیت معرفی گردیده که با توجه به حوزه رسالتی خود در زمینه فرهنگ  و هنر و ظرفیت های موجود در مرکز، آماده ی انجام فعالیت های کارآفرینی در این حوزه ها هستیم.

شایان ذکر است این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 600متردر محل مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز دایر و تا روز سه شنبه پذیرای عموم علاقه مندان می باشد.

 

 

Template Design:Dima Group