پنجشنبه 29 شهريور 1397 | Thursday 20 September 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - کسب رتبه برتر و دیپلم افتخار توسط دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد قم

هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور با موضوع پیشگیری از اعتیاد برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور با موضوع پیشگیری از اعتیاد با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، اداره کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، در دو دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد.

گفتنی است این جشنواره با هدف کنترل و کاهش سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با استفاده از ظرفیت های فیلم کوتاه و عکس دانشجویی، برگزار گردید.

با توجه به برگزاری این جشنواره در سطح ملی، دانشجویان دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی و کاربردی، آزاد اسلامی، فنی و حرفه ای، فرهنگیان و دانشگاه های دستگاه های مختلف در این برنامه شرکت نمودند.

شایان ذکر است در میان آثار ارسالی به این جشنواره ، ديپلم افتخار بخش مستند جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویی کشور به فيلم "قلمرو سلطان" ساخته روح الله مولوی دانشجوی رشته تدوین مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد قم، تعلق گرفت و حائز رتبه برتر در این جشنواره گردید.

روابط عمومی موسسه کسب این موفقیت را به رییس و دانشجوی محترم این مرکز تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

Template Design:Dima Group