برگزاری دومین همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تالار وحدت

با همکاری مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران برگزار می گردد

 

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر،‌ مرکز آموزش علمی- کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران با همکاری انجمن متخصصان روابط عمومی اقدام به برگزاری دومین همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی می نماید.

گفتنی است مرکز آموزش علمی-کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران با هدف آشناسازی مدیران و مسئولین روابط عمومی ارگان ها و سازمان های مختلف به منظور شناساندن قابلیت ها و توانمندی های دانشجویان مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر در رشته‌های مختلف و همچنین تاکید بر نقش و جایگاه رشته روابط عمومی در مراکز آموزش علمی- کاربردی فرهنگ و هنر جهت تربیت مدیران و مسئولین کارامد در این همایش حضور خواهد داشت.

گفتنی است در این مراسم  از نخستین "تعریف روابط عمومی" در ایران و طرح "اعتبارنامه متخصصان روابط عمومی" (APR) رونمایی می گردد.

شایان ذکر است کلیه فعالیت های اجرائی این همایش اعم از کارگردانی، تیزر، موسیقی و فرم ، تشریفات و... با کمک دانشجویان و فارغ التحصیلان این مرکز در رشته های مرتبط اجرا می گردد.

در پایان به اطلاع می‌رساند همایش و جشن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با شعار پیش به سوی اخلاق حرفه ای و روابط عمومی دانش محور، در تاریخ  28 اردیبهشت ماه از ساعت 9 لغایت 12در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

شرکت همه مدیران و کارگزاران روابط عمومی در این همایش آزاد و رایگان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.shara.ir   مراجعه نمائید.

 

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
6632
مطالب
553
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
412503

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top